Zakres obowiązków:

  • pełnienie bezpośredniej kontroli przestrzegania dyscypliny technologicznej na każdym etapie produkcji wyrobów,
  • przeprowadzanie prób oraz ustalanie optymalnych warunków prowadzenia procesu produkcyjnego poprzez właściwy dobór surowców i materiałów do produkcji wyrobów oraz ustalanie właściwych parametrów technicznych,
  • opracowywanie warunków technicznych odbioru wyrobów, instrukcji i kart technologicznych, norm zakładowych i innych dokumentów technologicznych dla produkcji wyrobów,
  • kontrolowanie jakości surowców i materiałów do produkcji wyrobów,
  • kontrolowanie pod względem merytorycznym, formalnym i rachunkowym dokumentów wpływających do działu,
  • wyszukiwanie nowych surowców na rynku.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe chemiczne lub techniczne, mile widziane przetwórstwo tworzyw sztucznych
  • bardzo dobra znajomość i praktyczne posługiwanie się pakietem MS Office,
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji technologicznej,
  • mile widziana znajomość j. angielskiego lub niemieckiego,

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • przyjazną atmosferę pracy w nowoczesnej firmie,
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Zgłoszenia powinny zawierać CV oraz list motywacyjny. Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.