Zakres zadań:

  • prowadzenie bieżącej kontroli wyrobów w toku produkcji poprzez wyrywkowe sprawdzanie jakości produkowanych wyrobów na poszczególnych etapach produkcji,
  • prowadzenie kontroli końcowych produkowanych wyrobów,
  • prowadzenie kontroli odbiorczych surowców i materiałów do produkcji wyrobów
  • Terminowa realizacja powierzonych zadań

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • znajomość obsługi komputera (pakiet Office),
  • precyzyjność i samodzielność w działaniu,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • atutem będzie wiedza na temat SZJ

Oferujemy:

  • fachowe szkolenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • umowa o pracę z możliwością stałej współpracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość dofinansowania dalszego kształcenia,

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Poli-Eco Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o. w Żarach w celu uczestniczenia w aktualnym i dalszych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Poli-Eco Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o. w Żarach w okresie 1 roku od momentu przesłania dokumentów aplikacyjnych.

Mam świadomość możliwości wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie. Jednocześnie jestem świadom/świadoma, iż wycofanie zgody spowoduje brak możliwości uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych.