MENU

Pobierz

pdf

Systemy tarasowe i ogrodzeniowe WPC Korner Wood

Korner Wood WPC to linia innowacyjnych produktów wykończeniowych z kompozytu drewna i tworzyw sztucznych. Połączenie najnowszej technologii z naturą pozwoliło wyeliminować wady obu surowców. Do ich produkcji użyto materiałów z recyklingu, które są w pełni biodegradowalne i nietoksyczne. Produkty WPC marki Korner to kwintesencja klasycznego piękna drewna i wysokiej wytrzymałości polimeru. Dzięki różnorodności struktur deski, bogatej palecie kolorystycznej i kilku dostępnych rozmiarach, otrzymują Państwo ponad 140 wariantów wykończenia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
pdf

Listwa przypodłogowa QUADRO

Funkcjonalność i prostota listwy przypodłogowej Quadro umożliwia jej łatwy i szybki montaż oraz demontaż. Nowatorski kształt, modna kolorystyka i wysokość 55 mm sprawiają, że Quadro doskonale prezentuje się w każdym pomieszczeniu. Zastosowanie elastycznych gumek na krawędziach listwy pozwala na instalację listwy do wszystkich rodzajów podłóg.
pdf

Listwa przypodłogowa EVO

Listwa EVO łączy w sobie nowatorskie i praktyczne rozwiązania. Jedną z jej głównych zalet jest innowacyjny Click-fit System, umożliwiający niezwykle szybki i łatwy montaż oraz demontaż listwy w dowolnym momencie niezależnie od  tego,  czy chcesz zamaskować dodatkowe przewody elektryczne, czy po prostu pomalować ścianę lub zmienić tapetę. Kolekcja kolorystyczna listwy EVO pozwala na idealne dopasowanie do dowolnej stylistyki wnętrza i każdego typu podłóg.
pdf

Listwa przypodłogowa MDF MODENA

Kolekcja Modena to eleganckie listwy przypodłogowe wykonane z MDF (Medium - Density Fibreboard), pokryte  dekoracyjną matową okleiną w kolorze białym. Listwy Modena są idealnym elementem wykończeniowo - dekoracyjnym, a dodatkowa opcja malowania listwy farbami emulsyjnymi umożliwia łatwe i szybkie dopasowanie kolorystyczne do  każdego wnętrza.
pdf

Listwa przyblatowa LIRA

Lira, to listwa kuchenna wykonana z prawdziwego aluminium, podnosząca standard wykończenia blatów kuchennych. Klasyczny kształt i elegancja gwarantują doskonałe dopasowanie do każdego rodzaju mebli. Dzięki kompletowi akcesoriów w kolorze aluminium otrzymujemy solidne i estetyczne uzupełnienie wystroju kuchni.
pdf

Listwa przyblatowa ALUMINI

Listwa przyblatowa ALUmini to nowoczesny i elegancki element wykończeniowy stosowany do zamaskowania szczeliny powstałej pomiędzy blatem kuchennym a ścianą. Listwa składa się z części dekoracyjnej wykonanej w 100% z aluminium oraz części montażowej z PVC z transparentnymi gumkami uszczelniającymi, chroniącymi przed wodą i nieczystościami. Kształt i rozmiar listwy oraz materiał z jakiego została wykonana gwarantuje jej ponadczasowość i doskonałą  funkcjonalność przy jednoczesnym zachowaniu walorów estetycznych.
pdf

Listwy przypodłogowe

Tworząc listwy marki Korner wykorzystaliśmy całe nasze 20-letnie doświadczenie oraz postawiliśmy na najwyższą jakość. Do produkcji, zgodnej z systemem ISO 9001, stosowane są tylko czyste, ekologiczne surowce niezawierające ołowiu oraz wypełniaczy. Naszym sukcesem jest oferta, w której jakość nie wyklucza dobrej ceny.
pdf

Akcesoria meblowe

Tworząc akcesoria meblowe marki Korner wykorzystaliśmy całe nasze 20-letnie doświadczenie oraz postawiliśmy na najwyższą jakość. Do produkcji, zgodnej z systemem ISO 9001, stosowane są tylko czyste, ekologiczne surowce niezawierające ołowiu oraz wypełniaczy. Naszym sukcesem jest oferta, w której jakość nie wyklucza dobrej ceny.
pdf

Katalog Korner Podkłady Podłogowe

Podkłady podłogowe to nowość w ofercie marki Korner, którą wprowadzamy bazując na naszym ponad 20 letnim doświadczeniu. Zostały one gruntownie przebadane i spełniają najnowsze zalecenia EPLF. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór podkładów o różnych właściwościach, które pozwolą przedłużyć żywotność podłogi i zapewnią satysfakcje z jej użytkowania.
pdf

Atest higieniczny QUADRO

pdf

Atest higieniczny IDEA

pdf

Atest higieniczny ULTIMA 80, 120

pdf

Atest higieniczny PERFECTA

pdf

Atest higieniczny LISTWA DYWANOWA

pdf

Atest higieniczny LB15

pdf

Świadectwo Jakości Zdrowotnej- USZCZELKI

pdf

Atest higieniczny listwy NANOSILVER

pdf

Atest higieniczny SILIKORNER

pdf

Atest higieniczny OBRZEŻA MEBLOWE

pdf

Atest higieniczny KORNER 52, OPTIMA 60

pdf

Atest higieniczny OPTIMA VENEER

pdf

Atest higieniczny LB37

pdf

Atest higieniczny LB40

pdf

Atest higieniczny- LISTWA DYWANOWA ELASTYCZNA

pdf

Atest higieniczny LB23

pdf

Atest higieniczny EVO

pdf

Atest higieniczny NANOSILVER

Top