TECHNOLOG CHEMIK

2018-12-03

Technolog- Chemik

Zakres obowiązków:

·      pełnienie bezpośredniej kontroli przestrzegania dyscypliny technologicznej na każdym etapie produkcji mieszanek i granulatu,

·      rozwiązywanie zagadnień technologicznych związanych z rzeczową realizacją zadań produkcyjnych,

·      inicjowanie opracowywania nowych technologii zgodnie z zamówieniem odbiorców oraz własnych obserwacji i rynku,

·      osobista koordynacja prób technologicznych oraz ustalanie optymalnych warunków prowadzenia procesu produkcyjnego poprzez właściwy dobór surowców i materiałów do produkcji wyrobu oraz ustalanie właściwych parametrów technicznych,

·      priorytetyzowanie prób technologicznych- współpraca z działem handlowym i produkcją w zakresie ustalania priorytetów,

·      prowadzenie bazy wszystkich prób technologicznych,

·      monitorowanie przebiegu prób technologicznych u klienta - kontakt z działem produkcji klienta,

·      wyjazdy do klienta .

·      śledzenie prac badawczych, informacji patentowych itp. do wykorzystania dla programowego rozwoju Zakładu.

Wymagania:

·       wykształcenie wyższe chemiczne, (przetwórstwo tworzyw sztucznych,chemia przemysłowa),

·       min. 2-letnie doświadczeniena podobnym stanowisku (branża - tworzywa sztuczne, granulaty),

·       znajomość branży produkcji granulatów PVC (znajomość produkcji mieszanek i procesu granulowania PVC),

·       praktyczna wiedza w zakresie technologii i metod wytwarzania granulatu,

·       znajomość j. angielskiego lub niemieckiego,

·       mile widziana znajomość systemu SAP,

·       komunikatywność, systematyczność oraz umiejętność pracy w zespole,

·       samodzielność przy wykonywaniu powierzonych zadań,

·       umiejętność planowania i organizacji pracy własnej.

Oferujemy:

·      przyjazną atmosferę pracy w nowoczesnej firmie

·      stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne  wynagrodzenie

·      możliwość rozwoju zawodowego

Zgłoszenia powinny zawierać CV oraz list motywacyjny. Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Top