TECHNOLOG

2018-09-24

Technolog

Zakres obowiązków:

·      pełnienie bezpośredniej kontroli przestrzegania dyscypliny technologicznej na każdym etapie produkcji wyrobów,

·      przeprowadzanie prób oraz ustalanie optymalnych warunków prowadzenia procesu produkcyjnego poprzez właściwy dobór surowców i materiałów do produkcji wyrobów oraz ustalanie właściwych parametrów technicznych,

·      opracowywanie warunków technicznych odbioru wyrobów, instrukcji i kart technologicznych, norm zakładowych i innych dokumentów technologicznych dla produkcji wyrobów,

·      kontrolowanie jakości surowców i materiałów do produkcji wyrobów,

·      kontrolowanie pod względem merytorycznym, formalnym i rachunkowym dokumentów wpływających do działu,

·      wyszukiwanie nowych surowców na rynku.

Wymagania:

·      wykształcenie wyższe chemiczne lub techniczne, mile widziane przetwórstwo tworzyw sztucznych

·      bardzo dobra znajomość i praktyczne posługiwanie się pakietem MS Office,

·      mile widziane doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji technologicznej,

·      mile widziana znajomość j. angielskiego lub niemieckiego,

Oferujemy:

·      umowę o pracę,

·      przyjazną atmosferę pracy w nowoczesnej firmie,

·      stabilne zatrudnienie,

·      możliwość rozwoju zawodowego.

Zgłoszenia powinny zawierać CV oraz list motywacyjny. Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Top