SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

2018-12-03

Specjalista ds. zakupów

Opis stanowiska:

·         składanie zamówień na dostawę surowców i materiałów,

·         analizowanie rynku i budowanie bazy dostawców,

·         utrzymywanie stałych kontaktów z dostawcami,

·         negocjowanie warunków handlowych.

Wymagania dla kandydatów na wymienione stanowisko:

·         znajomość języka niemieckiego i/ lub angielskiego,

·         wykształcenie min. średnie, atutem będzie wyższe (logistyka, zarządzanie),

·         bardzo dobra znajomość i praktyczne posługiwanie się pakietem MS Office,

·         znajomość sytemu klasy MRP.

·         roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

·         umiejętność negocjacji oraz dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

·         stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·         fachowe szkolenia specjalistyczne.

Zgłoszenia powinny zawierać CV oraz list motywacyjny. Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Top