MENU

Pomagamy

Międzynarodowy Dzień Dziecka to święto wszystkich dzieci na całym świecie. Z tej okazji firma Poli-Eco pomogła w organizacji eventu dla najmłodszych zorganizowanego przez Szpital Uniwersytecki imienia Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze. Dla dzieci przebywających na Klinicznym Oddziale Pediatrii przygotowano upominki okolicznościowe oraz interaktywne widowisko artystyczne i animacje promujące ekologię i zdrowy tryb życia wśród dzieci pt." Vivat zielony las!"

Jako prężnie działająca firma zdajemy sobie sprawę, że rozwój jest najważniejszy. Dzieci, które regularnie uprawiają sport są zdrowsze, bardziej pewne siebie i lepiej nawiązują kontakty z rówieśnikami. Dlatego firma Poli-Eco chętnie wpiera i niesie pomoc najmłodszym. Wiemy, że odpowiedni sprzęt treningowy to połowa sukcesu. Chłopcom z grupy „ORLIK I" KS SPOTAVIA Szprotawa życzymy wytrwałości, jak najmniej kontuzji oraz powodzenia w kolejnych rozgrywkach.

W procesie zdrowienia wielką rolę odgrywają pozytywne emocje i śmiech. Dlatego firma Poli-Eco chętnie niesie pomoc najmłodszym. Wsparliśmy szpital przekazując odpowiednią ilość środków finansowych, dzięki którym pacjenci na chwilę zapomnieli o bólu i przenieśli się w świat baśniowych opowieści wraz artystami „teatr za jeden uśmiech" . Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w organizacji takiego przedsięwzięcia. Małym pacjentom Wojewódzkiego Szpitala Klinicznego w Zielonej Górze życzymy zdrowia i dużo uśmiechu.

„Szkoła jako instytucja społecznego kształcenia i wychowania ma zapewnić odpowiednie warunki rozwoju każdej jednostce, będąc nośnikiem wartości i doświadczeń oraz miejscem zaspokajania jej potrzeb, poznawania siebie i świata, aby lepiej mogła sobą kierować. Realizacja funkcji szkoły: dydaktycznej, wychowawczej, opiekuńczej, orientacji szkolnej, zawodowej i życiowej służy przygotowaniu młodzieży do wielostronnego rozwoju i aktywności" .

Czesław Banach

Firma Poli-Eco Tworzywa Sztuczne od wielu lat wspiera lokalne projekty.  W tym roku mamy przyjemność brać udział w organizacji spotkania środowiska biznesu, które odbędzie się 2-4 października 2019 roku w Zielonej Górze i Nowej Soli. Celem spotkania będzie dyskusja i poznanie najnowszych trendów gospodarczych, oraz zidentyfikowanie szans i zagrożeń rozwoju przedsiębiorstw funkcjonujących w zachodniej Polsce.

 

Top